Osoby
4
Denny Melkovič
zlepšenie oproti minulému obdobiu
05h 20m
06h 20m
5
Šimon Andráš
zlepšenie oproti minulému obdobiu
05h 20m
06h 20m
6
Tomáš Oravec
zlepšenie oproti minulému obdobiu
05h 20m
06h 20m
7
Emanuel Bialončík
zlepšenie oproti minulému obdobiu
05h 20m
06h 20m
8
Tobias Brezňan
zlepšenie oproti minulému obdobiu
05h 20m
06h 20m
9
André Žáčik
zlepšenie oproti minulému obdobiu
05h 20m
06h 20m
10
Branislav Hoferica
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 35m
11
Matej Šimko
Nové Zámky
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 35m
12
Lukáš Rájek
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 35m
13
Bruno Štefan Nagy
Nové Zámky
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 35m
14
Peter Kompas
Nitra
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 35m
15
Zita Blašková
Nové Zámky
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 35m
16
Roman Johancik
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 35m
17
Filip Zradula
zlepšenie oproti minulému obdobiu
01h 35m
01h 35m
18
Šimon Kovács
Nové Zámky
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 35m
19
Matej Sedliaček
Martin
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 10m
20
Jakub Chasník
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 10m
21
Dominik Brezáni
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 10m
22
Matej Ako
Zilina
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 10m
23
Michal Barilič
Zilina
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 10m
24
Tomáš Moravčík
Žilina
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 10m
25
Maximilián Vlašek
Žilina
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 10m
26
Andrej Klabník
Žilina
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 10m
27
Lukáš Masný
Žilina
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 10m
28
Libor Gašpierik
Považská Bystrica
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 10m
29
NICOLO´ BIONDO
LONDYN
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 10m
30
Jakub Cíba
Žilina
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 10m
31
Dávid Kotrba
Žilina
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 10m
32
Milan Kucharčík
Žilina
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 10m
33
Jakub Sedliaček
Martin
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 10m
34
Sebastián Tvrdý
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 10m
35
Samuel Zavacký
Spišská Nová Ves
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 05m
01h 05m
36
Patrik Kromka
Kežmarok
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 05m
01h 05m
37
Matúš Novotný
Stará Ľubovňa
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 05m
01h 05m
38
Kevin Kozub
zlepšenie oproti minulému obdobiu
01h 05m
01h 05m
39
Martin Bednarčík
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 05m
01h 05m
40
Branislav Novotný
Spišská Stará Ves
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 05m
01h 05m
41
Adam Novotný
Spišská Stará Ves
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 05m
01h 05m
42
Leona Gallas
Ružomberok
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
43
Marko Paríža
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
44
Maximilián Klimek
Poprad
zlepšenie oproti minulému obdobiu
01h 00m
01h 00m
45
Sofia Masnicová
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
46
Dominik Vícena
zlepšenie oproti minulému obdobiu
01h 00m
01h 00m
47
Liana Macková
Bratislava
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
48
Fabian slavomir Balaz
Ruzomberok
zlepšenie oproti minulému obdobiu
01h 00m
01h 00m
49
Lenka Riljaková
Ružomberok
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
50
Jaroslav Trulík
Kežmarok
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
51
Viktoria Romanikova
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
52
Daniela Dollerová
Bratislava
-01h 00m
53
Jakub Bakaľár
Bratislava
-01h 00m
54
Sejda Istokova
Ružomberok
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
55
Peter Pacan
Ružomberok
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
56
Aron Szlama
Bratislava-Ruzinov
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
57
Michal Koňuch
Stará Ľubovňa
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
58
Tomáš Hýll
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
59
Michal Ort
-01h 00m
60
Filip Hájek
Bratislava
-01h 00m
61
Ella Švárna
Ružomberok
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
62
Anetta Parížová
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
63
Peter Bertalan Bona
Budapest
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
64
Róbert Duda
Stará Ľubovňa
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
65
Viktória Kublová
Čadca
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
66
Anetta Ďuricova
-01h 00m
67
Simona Zálesňáková
Bratislava
-01h 00m
68
Tomáš Húšťava
Ružomberok
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
69
Alexander Kozub
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
70
Marcell Nagy
Nové Zámky
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
71
Lara Petreková
Čadca
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
72
Lilien Koščalová
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
73
Alexandra Míznerová
-01h 00m
74
Adrián Pír
Bratislava
-01h 00m
75
Radoslav Janík
Ružomberok
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
76
Artur jackovič
kežmarok
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
77
Marcel Ďurica
Nove Zamky
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
78
Ivana Kubešova
Žilina
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
79
Marek Koščal
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
80
Matthias Toth
-01h 00m
81
Eliška Dudáková
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
82
Matúš Rakučák
ružomberok
zlepšenie oproti minulému obdobiu
01h 00m
01h 00m
83
Oliver Hutník
Kežmarok
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
84
Kristián Plankó
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
85
Oliver Flak
Cadca
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
86
Aurélia Trocha
Čadca
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
87
Patrícia Melišová
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
88
Júlia Líšková
Ružomberok
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
89
Samuel Stromko
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
90
Jakub Klimek
Poprad
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
91
Bálint Németh
Nové Zámky
zlepšenie oproti minulému obdobiu
01h 00m
01h 00m
92
Lea Mickechova
Čadca
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
93
Martin Macko
Bratislava
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
94
Patrik Halvoník
Čadca
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
01h 00m
95
Peter Buday
-01h 00m
96
Mário Kurák
Rimavská Sobota
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 45m
00h 45m
97
Sára Žemberová
Ostrava
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 00m
00h 45m
98
Emma Herbačeková
Lučenec
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 45m
00h 45m
99
Milan Leicher
zlepšenie oproti minulému obdobiu
00h 45m
00h 45m