Nezaradený

Red Bull Neymar Jr's Five 2019

Cyril Janoško | Publikované: 28.March 2019

RED BULL NEYMAR JR’S FIVE VYSTRELÍ VÁŠ TÍM NA ŠAMPIONÁT DO BRAZÍLIE

Zvolávame futbalistov, futbalistky, zmiešané tímy, profíkov a všetkých nadšencov malého futbalu. Red BullNeymar Jr’s Five je späť a registrácia na druhý ročník je spustená. Nestihli ste kvalifikáciu vo vašom meste minulý rok? Nepostúpili ste s tímom na národné finále? Tak teraz máte šancu na reparát! Vyraďte všetkých súperov, zabojujte na svetovom šampionáte v Brazílii a možno práve vy si zahráte proti Neymarovi.

Desaťminútové intenzívne zápasy v štýle piati na piatich bez brankára na vás čakajú aj tento rok v štyroch slovenských mestách. Novinkou sú ženské kvalifikačné turnaje, ktoré budú súčasťou každej zastávky.Lokálne kvalifikácie prebehnú v máji a júni, veľké národné finále bude v polovici júna a brazílske futbalové dobrodružstvo čaká na víťazov z celého sveta v júli.

Red Bull Neymar Jr’s Five mal svoju slovenskú premiéru minulý rok a do Brazílie sa prebojovali dve neporaziteľné partie – Atletico Trnava F.C. a ženský Spartak Myjava. Dievčatám sa vo finále darilo a skončili na treťom mieste, chalani obsadili deviatu priečku v silnej konkurencii futbalistov z viac akošesťdesiatich krajín z celého sveta. Zostavte tím a poďte do toho tento rok. Na všetkých zastávkach bude opäť koučovať aj Laco Borbély a možno práve táto legenda bude vaším trénerom v jednej z lokalít:

Kvalifikácie

18.05.2019: KOŠICE     

01.06.2019: BANSKÁ BYSTRICA

08.06.2019: ŽILINA       

11.06.2019: BRATISLAVA

Finále

15.06.2019: BRATISLAVA

Svetové finále

BRAZÍLIA

Registrácia - Red Bull Neymar Jr's Five 2019


Red Bull Neymar Jr’s Five je turnajom známeho brazílskeho útočníka Neymara Jr, ktorý vďaka futbalu spája celý svet. Pravidlá hry sú jednoduché - zápasy sú rýchle, technické a trvajú intenzívnych desať minút. Hrá sa na malom ihrisku, bez brankára, piati na piatich. Keď jeden tím skóruje, ten druhý prichádzao hráča. Na kvalifikácie sa môžu registrovať tímy (mužské, ženské, zmiešané), v ktorých musí byť minimálne päť a maximálne sedem hráčov vo veku 16 až 25 rokov (v každom tíme sú povolení dvaja hráči, ktorí môžu mať viac ako 25 rokov). Registrácia je spustená a nájdete ju na redbullneymarjrsfive.com/sk.

Tohtoročný globálny turnaj je už štvrtým v poradí, na Slovensku bude po druhý raz. Prvé miesto v lokálnom finále zabezpečí tímom letenky na svetové finále v brazílskom Praia Grande. V júli 2019 sa v Instituto Projeto Neymar Jr rozhodne o globálnych víťazoch, ktorí si zahrajú proti Neymarovi. Úvodný ročník v roku2016 vyhral tím z Brazílie, kráľmi malého futbalu v roku 2017 sa stali Rumuni a minulý rok trofeje nadhlavy zodvihli Mexičania a ženský tím z Brazílie.


Viac info o turnaji na redbull.sk/neymar

#REDBULLNEYMARJRSFIVE