Nezaradený

Výsledky + vyžrebovanie halovej sezóny mládeže SFZ 2018/2019 - Kategórie U13 a U15

Cyril Janoško | Publikované: 14.November 2018

Kategória U13 - Vyžrebovanie Halovej sezóny mládeže SFZ 2018/2019

Kategória U15 - Vyžrebovanie Halovej sezóny mládeže SFZ 2018/2019

FINÁLE - Púchov 25.1.-26.1.2019 

Všetky informácie nájdete - https://www.dajmespolugol.sk/finale-hsm-u13-a-u15

Kategória U13 - Výsledky 2. kolo

BFZ + ZsFZ - 18.12.2018 - Myjava 

Družstva: ŠK Slovan BA, FK Inter BA, FC Spartak Trnava, FKM Karlová Ves

ZsFZ - 20.12.2018 - Púchov 

Družstvá: AS Trenčín, MŠK Púchov, FC Nitra, FK DAC Dunajská Streda

SsFZ - 12.1.2019 - Badín

Družstvá: FK Železiarne Podbrezová, MFK Ružomberok, MŠK Žilina, MŠK Fomat Martin

VsFZ - 12.12.2018 - Košice

Družstvá: FK Poprad, 1.FC Tatran Prešov, MFK Zemplín Michalovce, FK NOVES Spišská Nová Ves

Kategória U15 - Výsledky 2. kolo

BFZ + ZsFZ - 17.12.2018 - Myjava 

Družstvá: ŠK Slovan BA, FC Petržalka, FC Senica, FC Spartak Trnava

ZsFZ - 19.12.2018 - Púchov

Družstvá: AS Trenčín, FK Dubnica nad Váhom, FC Nitra, ViOn Zlaté Moravce

SsFZ - 13.1.2019 - Badín

Družstva: MŠK Žilina, MFK Ružomberok, MFK Dukla Banská Bystrica, MFK Liptovský Mikuláš

VsFZ - 16.12.2018 - Prešov

Družstvá: 1.FC Tatran Prešov, MFK Zemplín Michalovce, FC Košice, MFK Snina

Kategória U13 - Výsledky 1. kolo

25.11.2018 - Bratislava (skupina A)

6.12.2018 - Myjava (skupina B)

21.11.2018 - Prievidza (skupina C)

29.11.2018 - Levice (skupina D)

1.12.2018 - Badín (skupina E)

25.11.2018 - Badín (skupina F)

24.11.2018 - Badín (skupina G)

24.11.2018 - Poprad (skupina H)

28.11.2018 - Košice (skupina I)

1.12.2018 - Bardejov (skupina J)

Kategória U15 - Výsledky 1. kolo

2.12.2018 - Bratislava (skupina A)

5.12.2018 - Myjava (skupina B)

22.11.2018 - Púchov (skupina C)

28.11.2018 - Levice (skupina D)

2.12.2018 - Badín (skupina E)

8.12.2018 - Badín (skupina F)

9.12.2018 - Badín (skupina G)

25.11.2018 - Poprad (skupina H)

1.12.2018 - Poprad (skupina I)

4.12.2018 - Košice (skupina J)